REKLAMNÍ PODLAHOVÝ A PULTOVÝ SYSTÉM

 

Reklamní poutače / Reklamní stojany / Podlahový a pultový systém

<<< předchozí

 

Podlahové a pultové výměnné plakátové systémy umožňují doplnit reklamní řešení v instore komunikaci a zvýšit prodej v místě prodeje, kdy je možné komunikovat vaše reklamní sdělení přímo na platebním pultu na podlhu obchodu. Velmi odolný proti opotřebení a samovolnému pohybu. Opakovaně výměnný plakátový motiv pro reklamy. Snadná výměna plakátu pouze v několika sekundách uložením plakátu pod oděruodolnou krycí folii na protiskluzové základně, nejedná se o samolepící folie. Certifikát NFSI a ADA.

 

 

Podlahový výměnný reklamní systém

  FloorWindo® aneb podlahová reklama s vyměnitelným systémem pro vložení plakátu.
Není nutné lepit! protiskluzová podložka a účinný povrch vzdorující oděru s protiskluzovou fólií. Display je 4,5mm široký a tak nepřekáží v pohybu procházejících nakupujících.
FloorWindo® je vhodný do prodejen, ne chodby prodejních sítí a podobně. Plakát s reklamou jednoduše za okamžik vyměníte.
Po odstranění není nutné seškrabávat a čistit lepidlo.

Formáty pro reklamu:
4xA4, A1 a A0

Vstup do e-shopu

florwindo  

 

Pultový výměnný reklamní systém

  DeskWindo® je ultratenký display určený především na prodejní pulty. Protiskluzová kapsa s vyměnitelným systémem pro vložení reklamního sdělení, akční nabídky, či ceníku a dalších informací.
Výměnu vizuálu zvládnete jednoduše během pár vteřin.

Žádné lepení na podložku!

Formáty pro reklamu:
A4 a A3

Vstup do e-shopu

deskwindo  
 

Vchodový výměnný systém s rohožkou

WipeWindo® je originální a velmi praktická kombinace rohožky a reklamního displeje v jednom. Umisťuje se před vchodové dveře s přístupem do prodejny a je to to první co zákazník vidí. Přivítejte zákazníky se zajímavým reklamním sdělením, tak aby si Vás zapamatovali.

Formáty pro reklamu:
4xA4, A1 a A0

 

Vstup do e-shopu

wipewindo  
 

Unikátní Skládací podlahový systém

PromoDek® je jednoduše a rychle sestavitelný podlahový display, s jehož pomocí proměníte v průběhu několika minut Vaši podlahu na zajímavý a efektivní prezentační plochu.
Systém je variabilní a lze jako stavebnice vytvořit různé variace tvarů a velikostí až do několika desítek metrů čtverečních. Systém dlaždic s nosností až 1250 kg na 10 cm2 Pod průhledné vrchní plexi se vkláda reklamní prvek ať už grafický, či textový.

Využití na podlahy pro výstavní stánky, showroom pro prezentaci produktů, pod vystavované vozy v autosalonech, nebo v obchodních centrech.

 

Vstup do e-shopu

 
 

Systém s kapsou pro výměnu prospektů

Řada Swiftline ™ s tenkou plakátovou kapsou pro umístění reklamního sdělení, nebo jakékoli další informace. Vhodné pro opakované použití.
Lehký plakátový rám odolný proti povrchovému oděru, s protiskluzovou podložkou a transparentním orámováním.
 

Vstup do e-shopu

 
 

Podlahový systém přes prodejní regály

B-Line™ je unikátní zešikmený podlahový display s možností výměny vložených plakátů. Systém je vhodný k umístění před prodejní regály, či platební pulty. Lehká hliníková konstrukce umožňuje snadný přesun na jiné místo a není potřeba jej lepit k zemi.  Ideální pro reklamní sdělení, či informace o značce, nebo akci na právě prodávaný produkt.
 

Vstup do e-shopu

 
 

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Reklamní textil  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved