REKLAMNÍ INFO POUTAČE - STOJANY - BOARDY

 

Reklamní poutače / Reklamní Info poutače - stojany - boardy

<<< předchozí / další >>>

Přenosné bannery

PŘENOSNÉ BANNERY

Ideální přenosné stojany pro rychlé vystavení a prezentaci Vašich produktů, fotografií a reklamní komunikace. Vhodné pro výstavní účely, promo akce, statické expozice, showroomy a jiné firemní akce. Lehká a skladná konstrukce banner displaye Vám zajistí snadný převoz, rychlé rozložení a jednoduché složení. Zaklapávací profily umožňují rychlou výměnu banneru.

Nejprodávanější produkty

Přenosný banner

Přenosný banner - BD 90


Reklamní stojan Info Board

Reklamní stojan Info Board A1


kombinovaný poutač Multistand

Reklamní kombinovaný poutač Multistand

Info Board System

INFO BOARD SYSTEM

Informační a reklamní stojany, různých velikostí a tvarů. Vhodné například do bankovních sektorů, pojišťoven, úřadů, realitních kanceláří a jiných provozů, kde je zapotřebí upoutat pozornost a nabídnout klientům širokou škálu prospektů. Precizně provedené stojany z kvalitního hliníku, které dokážou bezezbytku splnit požadavky kladené na prezentační a informační prostředky. Jsou vhodné především pro prezentaci formou upoutávky v zaklapávacím rámu opatřeném kapsami na různorodé prospekty, či produkty.

Multistand system

MULTISTAND SYSTEM

Info Stojan MULTISTAND nabízí nesčetné množství různých kombinací sestávajích z: Compasso rámů, akrylových kapes, bannerů, držáků na brožury a panelů na logo. Vše lze jednoduše kombinovat, nebo nahradit dalšími prvky. Komponenty pro tento stojan lze objednávat individuálně a sestavit si vlastní Info poutač s různými prvky dle potřeby a to i s možností umístění do libovolné výšky. Nejen, že můžete obměňovat reklamní média, ale zároveň můžete dle reklamní kampaně libovolně měnit prvky na stojanu viz. ukázky.

Podlahová reklama

PODLAHOVÝ A PULTOVÝ SYSTÉM

Podlahové a pultové plakátové systémy – Windo® Systemy umožňují doplnit reklamní řešení v instore komunikaci a zvýšit prodej v místě prodeje, kdy je možné komunikovat vaše reklamní sdělení přímo na platebním pultu nebo podlaze obchodu.

Unikátní extra tenký plakátový displej určený pro silný reklamní zásah v místě prodeje. Velmi odolný proti opotřebení a samovolnému pohybu.

   

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved