LANKOVÝ SYSTÉM V PŘENOSNÉM RÁMU

 

Reklamní poutače / Lankové systémy / Lankový systém v přenosném rámu

<<< předchozí / další >>>

 

Lankový systém ELYPSE je výjimečně zdařilou kombinací síly, praktičnosti a estetického cítění, která poskytuje řešení prezentací, které dlouho postrádali zákazníci reprezentačních prodejen, bank, stavebních společností, hotelů, rekreačních center, muzeí, divadel, koncertních hal, vládních budov atd. ELYPSE se stává z originálního nosného profilovaného rámu ze slitiny hliníku, na němž jsou vertikálně uchycena ocelová lanka. Tato lehká konstrukce je pak základem pro vybavení systému rozmanitým příslušenstvím ze skla, dřeva, plexi a dalších atraktivních materiálů.

- Flexibilita systému je téměř neomezená. Standardně nabízíme přes 600 variant, které lze po konzultaci s klientem dále modifikovat. Můžete si vybrat dle potřeby kapsy, regály, zásobníky na letáky, světelné rámy, police, LCD monitory a osvětlení tak, aby celková prezentace naprosto odpovídala Vaším představám.

 
 
Lankový systém v rámu ELYPSE s plakátovým rámem Lankový systém v rámu ELYPSE s kapsou na plakát

 

Lankový systém s rámem ELYPSE stojan s COMPASSO plakátovým rámem. Pro Vaši exkluzivní prezentaci. Dostupný i v oboustranné verzi. Zásobníky na prospekty ke stojanu na objednávku.

Více informací Vstup do e-shopu

Lankový systém kapsa na plakát ELYPSE stojan s akrylovou kapsou na plakát. Elegantní oboustranná prezentace Vašich reklamních materiálů. Zásobníky na prospekty ke stojanu na objednávku.

Více informací Vstup do e-shopu

   

 

 
Lankový systém v rámu ELYPSE kapsy na letáky Lankový systém v rámu ELYPSE se zásobníky na letáky

Lankový systém v rámu ELYPSE INDIVIDUAL

Lankový systém na kapsy na letáky ELYPSE stojan s přehlednými akrylovými kapsami pro prezentaci Vašich plakátů a letáků. Elegantní oboustranná prezentace Vašich reklamních materiálů. Pro banky, pojišťovny, vstupní haly, konference.

Více informací Vstup do e-shopu

Lankový systém se zásoníky na letáky ELYPSE stojan s přehlednými akrylovými zásobníky umožňující distribuci letáků. Elegantní řešení prezentace Vašich brožur a katalogů.

Více informací Vstup do e-shopu

Lankový systém ukázky variabilnosti Nenašli jste žádné ze standardních řešení, které by splňovalo Vaše požadavky? Rádi Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku. Realizovali jsme již více nestandardních projektů založených na
systému ELYPSE.

 

         

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved