LANKOVÝ SYSTÉM NA STĚNU, STROP A PODLAHU

 

Reklamní poutače / Lankové systémy / Lankový systém na stěnu, strop a podlahu

<<< předchozí / další >>>

 

Lankový systém APPENDO určený pro prezentaci plakátů k zavěšení mezi stropem a podlahou, nebo s uchycením na zeď. K dodání v setech – akrylové kapsy s lanky a gripy v různých kombinacích, nebo jako samostatné komponenty, ze kterých je možné sestavovat libovolné kombinace dle vašeho přání.

 
 
Lankový systém APPENDO strop - podlaha Lankový systém APPENDO na stěnu

Lankový systém APPENDO E-Clip KIT

Systémy pro prezentaci plakátů k zavěšení mezi stropem a podlahou. K dodání v setech – akrylové kapsy s lanky a gripy v různých kombinacích, nebo jako samostatné komponenty, ze kterých je možné sestavit libovolné kombinace dle vašeho přání.

Více informací Vstup do e-shopu

Systémy pro prezentaci plakátů k zavěšení s uchycením na zeď. K dodání v setech – akrylové kapsy s lanky a gripy v různých kombinacích, nebo jako samostatné komponenty, ze kterých je možné sestavit libovolné kombinace dle vašeho přání.

Více informací Vstup do e-shopu

Kompletní lankový systém v jednom setu:
5 akrylových kapes A4, 20 patentovaných klipů na jednoduché uchycení kapsy na lanka, 2 ocelová lanka 4 m s uchycením strop-podlaha či stěna-stěna a šrouby.

Více informací Vstup do e-shopu

         

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved