REKLAMNÍ MINCOVNÍKY NA MINCE A BANKOVKY

 

Reklamní poutače / Reklamní mincovníky na peníze

<<< předchozí / další >>>

Plastové mincovníky

PLASTOVÉ MINCOVNÍKY

V kategorii Plastové mincovníky je zahrnuto 11 produktů. Variace standardní, dvoudílné mincovníky uzpůsobené pro vložení letáku, či vlastních produktů. Některé variace mincovníku lze uzpůsobit na míru Vaší firmy a to možností kombinace vlastních barevných provedení plastové základny mincovníku. Mincovníky jsou vyrobeny technologií vstřikováním do formy a to z velmi kvalitního akrylu zaručujícího dlouhou životnost. Tyto mincovníky zajistí prezentaci Vaší firmy či Vašich výrobků přímo v místě prodeje.

Nejprodávanější produkty

Reklamní mincovník

Reklamní mincovník OPTIMA - M0432


Plastový mincovník na peníze

Reklamní mincovník LAGUNA - M0410


Skleněný mincovník

Skleněný mincovník TOP GLASS 1 - M0860

Mincovníky kombinace plast sklo

MINCOVNÍKY KOMBINACE PLAST / SKLO

V této podkategorii naleznete mincovníky kombinované plastovou základnou a krytem z tvrzeného skla uzpůsobeném proti oděru, jenž slouží pro pokládání mincí. Široká nabídka této kategorie čítá 15 variací produktů. Některé variace mincovníku lze uzpůsobit na míru Vaší firmy a to možností kombinace vlastních barevných provedení plastové základny mincovníku. Mincovníky jsou vyrobeny technologií vstřikováním do formy a to z velmi kvalitního akrylu zaručujícího dlouhou životnost.

Skleněné mincovníky

SKLENĚNÉ MINCOVNÍKY

V podkategorii skleněné mincovníky naleznete 5 produktů. Variace dvoudílných mincovníků s protiskluzovou podložkou uzpůsobených pro vložení letáku, či vlastních produktů. Některé variace lze variabilně obměnit jiným tvarem vrchním skleněným krytem. Vysoká životnost těchto skleněných mincovníků zaručuje dlouholetou propagaci Vaší firmy či Vašich výrobků přímo v místě prodeje.

Prosvětlené mincovníky

PROSVĚTLENÉ MINCOVNÍKY

Prosvětlené mincovníky ještě více upoutají zrak zákazníků. Prosvětlení mincovníku je aktivováno po položení mincí na skleněnou podložku. Světlo zajišťují LED diody napájené 9 V baterií, a ovládané vlastním digitálním procesorem. Některé variace lze uzpůsobit na míru Vaší firmy. A to možností kombinace vlastních barevných provedení plastové základny mincovníku. Na tyto mincovníky lze taktéž provést potisk logem, nebo známkou Vaší společnosti. Tyto produkty zajistí prezentaci Vaší firmy či Vašich výrobků přímo v místě prodeje.

Multimediální LCD mincovníky

MULTIMEDIÁLNÍ MINCOVNÍKY S LCD

Mincovník s LCD displejem pro přehrávání multimediálních prezentací. Tyto mincovníky ještě více upoutají zrak zákazníků. Tento produkt je novým trendem v POS materiálech a v reklamě. Díky kompatibilitě hraní videoprojekce, flash paměti a účelu mincovníku je toto velmi univerzální propagační materiál. Variabilně je možná změna barvy základny. K ovládání displeje je k dispozici dálkový ovladač. Tyto produkty zajistí prezentaci Vaší firmy či Vašich výrobků přímo v místě prodeje.

 
   

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved