REKLAMNÍ PLAKÁTOVÉ CLIP RÁMY

 

Reklamní poutače / Reklamní plakátové clip rámy

<<< předchozí / další >>>

Clip rámy standard

CLIP RÁMY STANDARD

Hliníkové clip rámy určené k prezentaci plakátů dodáváme v rozměrech pro standardní formáty posterů s kulatými nebo ostrými rohy. Profily jsou ve stříbrné eloxované úpravě EV1. Informační a reklamní clip rámy, různých velikostí a tvarů. Plakáty chrání proti povětrnostním vlivům a vyblednutí antireflexní krycí fólie stabilizovaná proti UV záření. Pro venkovní i interiérové použití. lze využít magnetické fólie, pokrytí matnou černou fólií pro možnost psaní křídou apod., na přání je možné dodat rám v barevné úpravě ve stupnici Rall.

Nejprodávanější produkty


Hliníkové Clip rámy

Hliníkové Clip rámy profil 25mm


Světelný Clip rám na plakáty

Světelný Clip rám na plakáty - Classic


Clip rámy Exclusive

CLIP RÁMY EXCLUSIVE

Clip rámy Exclusive určené k prezentaci plakátů s inovovaným designem. Zaujmou především precizním architektonickým zpracováním, což ještě posiluje jeho schopnost co nejlépe upoutat pozornost na nesený motiv. Informační a reklamní clip rámy, různých velikostí a tvarů. Plakáty chrání proti povětrnostním vlivům a vyblednutí antireflexní krycí fólie stabilizovaná proti UV záření. Pro venkovní i interiérové použití. Na přání je možné dodat rám v barevné úpravě ve stupnici Rall.

Světelné clip rámy totemy

SVĚTELNÉ CLIP RÁMY - TOTEMY

Vysoce kvalitní prosvětlené Informační a reklamní panely a totemy různých velikostí a tvarů.  Světelné rámy s technikou clip rámečku pro snadnou výměnu motivu. Prosvětlení plakátu je zajištěno ze zadní strany běžně dodávanými zářivkami. V nabídce je standardně jednostranné, nebo oboustranné provedení. Na přání je možné dodat tyto světelné rámy v barevné úpravě ve stupnici Rall. V nabídce naleznete i oboustranný a zajímavě klenutý světelný totem.

Doplňky pro clip rámy

DOPLŇKY PRO CLIP RÁMY

Náhradní UV fólie, voděvzdorné fólie, černé popisovatelné fólie, Fixy, křídové popisovače, montážní sety pro zavěšení clip rámů jak na zeď, tak do volného prostoru. Náhradní komponenty pro rámy.

 
   

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved