INFORMAČNÍ PROSKLENÉ VITRÍNY

 

Reklamní poutače / Informační Vitríny
 

Nová uzamykatelná vitrína umožňuje poskytování neustále aktuálních informací bez rizika ztráty. Zadní stěna vitríny je vyrobena ze 0,7 mm silného plechu a je lakována speciální popisovatelnou barvou. Na přichycení informačních letáčků lze jednoduše použít magnety. Dvířka vitríny jsou po stranách lemována rámečkem a jsou vybavena 4 mm silným kaleným bezpečnostním sklem. Vitrína je navržena pro použití v exteriéru, její vodotěsnost je zajištěna speciálním těsněním. Dveře navíc zajišťují obsah vitríny zámečkem.
Prezentací materiálů vložením do vitríny Showcase budete mít vždy jistotu, že nedojde k jejich poškození či ztrátě.

 
 
Informační Vitrína interiérová - Economy Informační Vitrína interiérová - korková stěna - Economy

Informační Vitrína s posuvnými dvířky

Informační Vitrína interiérová Ultratenká vitrína pro interiérové využití. Ideální k vystavení důležitých informací. Lakovaná zadní magnetická stěna. Vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.

Více informací Vstup do e-shopu

Vitrína interiérová - korková Ultratenká vitrína pro interiérové využití. Ideální pro vystavení důležitých informací. Korková zadní stěna. Vybavená elegantními plastovými rohy, které snižují riziko zranění.

Více informací Vstup do e-shopu

 Vitrína s posuvnými dvířky Jednoduchá vitrína se speciálními skleněnými dvířky, která se zasouvají, s plechovou bíle lakovanou a magnetickou zadní stěnou. Bezpečnostní provedení rohů. Vitrína je uzamykatelná.

 

Více informací Vstup do e-shopu

 
Informační Vitrína s posuvnými dvířky - korková interiérová / venkovní vitrína

Uzamykatelná vitrína na plakát

Vitrína s posuvnými dvířky - korková Jednoduchá vitrína se speciálními skleněnými dvířky, která se zasouvají, s korkovou zadní stěnou pro uchycení prezentovaných materiálů. Bezpečnostní provedení rohů. Vitrína je uzamykatelná.

Více informací Vstup do e-shopu

interiérová a venkovní vitrína Vitrína s hliníkovým rámem v barvě stříbrný elox. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Uzamykatelná přiloženými klíči. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná k popisování.

Více informací Vstup do e-shopu

Uzamykatelná vitrína na plakát Uzamykatelný a počasí odolný plakátový rám určený pro venkovní použití s velmi odolnou čirou polykarbonátovou přední ochrannou deskou umístěnou na pantech v uzamykatelných dveřích rámu. Zámky se dvěma klíči.

Více informací Vstup do e-shopu

 
Venkovní vitrína na Menu s prostorem pro logo Venkovní prosvětlená LED vitrína na Menu

Informační vitrína Economy

Venkovní vitrína na Menu Elegantní hliníková menu vitrínka určená až pro 4 strany formátu A4. Možné využití jak venku tak uvnitř restaurací. Horní nápis je možné vyrobit na zakázku tiskem na vinylovou folii. Stránky se připevňují magnety.

Více informací Vstup do e-shopu

Venkovní prosvětlená LED vitrína Menu skříňka s osvětlením 12/24V LED diodami určená pro 4 stránky formátu A4. Můžete využít jak venku tak uvnitř objektů. Horní nápis je možné vyrobit na zakázku tiskem na vinylovou folii. Stránky se připevňují magnety.

Více informací Vstup do e-shopu

Informační vitrína Economy Levná vitrína pro venkovní použití s ESG bezpečnostním sklem a plastovými ABS bezpečnými rohy. Zadní stěna je konstruována z ohýbaného plechu a na ní jsou panty připevněny rámové dveře vitríny. Zámky se dvěma klíči.

Více informací Vstup do e-shopu

 
SCT - Premium venkovní vitrína SCT - Premium Venkovní prosvětlená LED vitrína

 SCT - venkovní barevná vitrína

Premium venkovní vitrína Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití. Se speciálním tvrzeným bezpečnostním sklem. Uzamykatelná dvěma přiloženými klíči. S magnetickou zadní stěnou. Popisovatelná fixami.

Více informací Vstup do e-shopu

prosvětlená LED vitrína na Menu Prémiová vitrína s 12V LED osvětlením. Vyrobená pro venkovní použití s ESG bezpečnostním sklem a popisovatelnou bílou plechovou zadní stěnou. Větší rozměry jsou doplněny písty pro otvírání. LED osvětlení je shora.

Více informací Vstup do e-shopu

venkovní barevná vitrína Prémiová venkovní vitrína řady "T" dostupná ve čtyřech standardních barvách (černé RAL9005, bílé RAL9003, červené RAL3020 a modré RAL5010). Použité je bezpečnostní ESG sklo a popisovatelná zadní plechová stěna. Větší rozměry vitrín mají písty pro otvírání.

 

Více informací Vstup do e-shopu

 
SCL - Premium Extra hluboká venkovní vitrína Stojan pro SCT a SCL vitríny

Příslušenství pro vitríny

Extra hluboká venkovní vitrína Robustní vitrína s hliníkovým rámem v barvě stříbrný elox pro využití v exteriérech. Je vybavená speciálním tvrzeným bezpečnostním sklem a bočním zamykáním. Dodáváme se dvěma klíči. Popisovatelná magnetická zadní stěna. Pomocné písty.

 

Více informací Vstup do e-shopu

Stojan pro vitríny Stojany určené pro vitríny z řady SCT a SCL. Jedná se o hliníkové profily 60 x 40 mm. Dodáváme s 200 x 200mm čtvercovými plechovými patkami pro přišroubování nebo bez nich pro zabetonování do země. Výška od země 2000 mm

Více informací Vstup do e-shopu

 

Více informací Vstup do e-shopu

         

I eshop reklamní poutačeProfesionální fotograf  I  Reklamní textil  I  Sitemap  I  Kontakty  I   © 2012 - A-Z Reklama CZ, s.r.o.  I  Všechna práva vyhrazena / all rights reserved